Apartmány Alfonse Muchy

Apartmán Antik

Útulný apartmán zařízený ve stylu malíře Alfonse Muchy, dle kterého je pojmenována ulice, na které se penzion nachází. Apartmán nabízí 1 dvoulůžkovou postel a rozkládací pohovku. Apartmán má vlastní koupelnu s toaletou, Wi-Fi a TV. Kuchyňský kout je společný s apartmánem Rustic. Apartmán se nachází v přízemí domu, orientován směrem k centru/zámku. Úschova kol v celém penzionu není možná, pouze po předchozí domluvě v našich prostorech na ul. Husova cca 200 m od penzionu.

Apartmán Rustic

Rustikálně zařízený apartmán s krbem, koupelnou a WC. K dispozici Wi-Fi a TV. Malá lednice a varná konvice na apartmánu. Společná plně vybavená kuchyně je za označenými dveřmi na chodbě a je plně k dispozici apartmánu Rustic a Antik. Apartmán se nachází v přízemí orientován směrem do dvorku. Úschova kol v celém penzionu není možná, pouze po předchozí domluvě v našich prostorech na ul. Husova cca 200 m od penzionu.

Apartmán Azure

Apartmán s výhledem na Mikulovský zámek se nachází v podzámčí na ulici Alfonse Muchy 17. Je vybaven v moderním stylu v tyrkysových barvách se dvěma dvoulůžkovými postelemi (180 cm, 140 cm), koupelnou a WC. Součástí a apartmánu je vybavený kuchyňský kout, TV, Wi-Fi. Apartmán se nachází v 1. NP a je klimatizovaný. Úschova kol v celém penzionu není možná, pouze po předchozí domluvě v našich prostorech na ul. Husova cca 200 m od penzionu.

Apartmán Olivia

Rustikálně zařízený apartmán s výhledem do zahrady se nachází v podzámčí na ulici Alfonse Muchy 17. Je vybaven v rustikálním stylu s dvoulůžkovou postelí s možností přistýlky pro dva. Apartmán zařízený do Toskánského stylu s doplňky olivové barvy. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout, Wi-Fi a TV. Apartmán se nachází v 1. NP a je klimatizován. Úschova kol v celém penzionu není možná, pouze po předchozí domluvě v našich prostorech na ul. Husova cca 200 m od penzionu.

Kde nás najdete?